Маркираторы BestCode

ЦВЕТ ЧЕРНИЛ

ПРИНТЕРЫ

РАСТВОРИТЕЛЬ

ЗАЯВКА

ПЛАСТИК

ПЛАСТИК

СТЕКЛО

СТЕКЛО

ТЕРМОСТОЙКИЕ

Скачать

51-0001-01

Черный

82,86,87,88

MEK

ЧЕРНИЛА MEK ОБЩЕГО НАЗНАЧЕНИЯ

51-0004-01

Зеленый

82,86,87,88

MEK

мягкий пигментный мек общего назначения для лучшего присадки

51-0005-01

Желтый

82,86,87,88

MEK

МЯГКИЙ ПИГМЕНТНЫЙ МЕК ОБЩЕГО НАЗНАЧЕНИЯ ДЛЯ ЛУЧШЕГО ПРИСАДКИ

51-0006-01

Белый

88S OPAQUE

АЦЕТОН

Непрозрачный ацетон для темных оснований

51-0007-01

Черный

82,86,87,88

MEK

Чернила Flex Plus ДЛЯ ГИБКОЙ УПАКОВКИ

51-0008-01

Белый

88S OPAQUE

MEK

БЫСТРОВЫСЫХАЮЩИЕ ДЛЯ СКОРОСТНОЙ ПЕЧАТИ НА ТЕМНЫХ ПОВЕРХНОСТЕЙ

51-0010-01

ПРОЗРАЧНЫЙ/ФЛУОРЕС-ЦЕНТНЫЙ

88S SECURITY

MEK

Прозрачные, видимые при ультрафиолете ДЛЯ ЗАЩИТной печати

Про компанію

Співпрацюючи з компанією BestCode, купити універсальні, надійні та продуктивні маркувальники не складе труднощів і не займе багато часу. Сучасні технології та якісні матеріали, інноваційні рішення в методиці та техніці нанесення маркування, професійне технічне обслуговування та сервісна підтримка клієнтів - ось лише частина причин, через які нас обирають.


Компанія BestCode Україна пропонує вашій увазі тільки найкраще обладнання для маркування продукції, яке може бути затребуване в найрізноманітніших сферах:

Поєднуючи в собі неперевершену надійність і високу продуктивність, краплеструменевий маркатор стає одним з найбільш ефективних рішень для виробничих ліній.

Якщо потрібно нанести необхідні дані та інформацію (дата виробництва, назва продукції, термін придатності, номер бригади тощо), причому дотриматися вимог за розміром та типом шрифту, краплеструминні маркіратори від компанії BestCode стануть оптимальним вибором і кращою покупкою для будь-якої галузі.

 

Наші маркіратори для кабелю, картону, пластику, металу та інших матеріалів успішно зарекомендували себе у багатьох сферах застосування та досить давно застосовуються на різних виробництвах. Ми чудово розуміємо, що навіть найнадійніше обладнання завжди потребує регулярної перевірки та обслуговування, тому надаємо своїм клієнтам усіляку технічну підтримку в режимі 24/7.

 

BestCode Україна – це компанія, яка завжди ставить інтереси клієнтів понад усе, чітко та своєчасно реагуючи на будь-які звернення, прохання та потреби, прислухаючись до побажань та запитів. Ми щиро вважаємо, що тільки так можна заслужити довіру та повагу своїх покупців, які відповідають нам взаємністю вже багато років.

Продукція BestCode

Цікавлять макіратори, 

але потрібна консультація?

Залиште свій контактний телефон і наш менеджер зателефонує Вам, проконсультує, допоможе підібрати оптимальне рішення щодо обладнання.