Маркираторы BestCode

Маркувальне обладнання нового покоління bestCode

Повний спектр систем друку дрібних та великих символів


У відповідь на низькоякісну продукцію конкуруючих компаній та відсутністьсучасних рішень автоматизації у сфері промислового маркування - BestCode, випустила нову лінійку

краплеструменевих маркіраторів. Маркувальне обладнання нового покоління, отримали

нові та вдосконалені функції, такі як: Автоматизоване очищення друкувальної голівки наприкінці робочого дня (яка виключає необхідність втручання ваших працівників); Можливість

дрібносимвольного та великоносимвольного друку; Безконтактний друк зі збільшеною відстанню нанесення чорнила: збільшення швидкості друку до надшвидкої та збільшений час роботи до відмови.


ДИВИТИСЯ ВІДЕО

8 МОДЕЛЕЙ МАРКІРАТОРІВ

Капеструйний принтер друкує безперервно та забезпечує швидкісний високоточний друк штрих кодів, дати закінчення терміну придатності, партії, дати виготовлення та інших розпізнавальних знаків/кодів, на широкому спектрі матеріалів: пластик, скло, папір, метал, дерево та ін.

Основні переваги bestCode

Використовується метод безперервного струминного друку (CIJ)

У разі використання в маркувальнику технології CIJ - насос високого тиску спрямовує рідке чорнило з резервуара через корпус пістолета і мікроскопічне сопло, створюючи безперервний потік крапель чорнила.

Висока швидкість та частота викиду крапель чорнила

Висока швидкість (~ 50 м/с) дає змогу використовувати велику відстань між голівкою, що друкує, та підкладкою, а висока частота викиду крапель забезпечує високу швидкість друку маркувальника.

У маркіраторах BestCode не засмічується сопло

Оскільки струмінь використовується постійно, це дає змогу використовувати такі розчинники, як кетони і спирти, що дає чорнилу здатність "вбиратися" в основу і швидко висихати.

Використовуються запатентовані технології

Спрощене керування

Великий кольоровий сенсорний дисплей із діагоналлю 10,4 дюйма дає змогу легко візуалізувати всю робочу інформацію. Підтримує кілька мов інтерфейсу.

Режими швидкості друку: Fast, Faster, Fastest, Ultra-fast

Передбачено чотири швидкості друку маркіратора, що забезпечує відповідно різну якість друку та роботу системи "захист краплі".

Найкраща якість друку CIJ.

У комбінації кількох датчиків та розумного контролю друку система відстежує швидкість крапель, тиск насоса, температуру чорнила та загальний стан кілька разів на секунду, щоб здійснити точне розміщення крапель.

Чистий та точний старт щоразу

Пряме впорскування розчинника забезпечує швидкий і безпроблемний запуск. Друкуючі головки виготовлені з промислової неіржавкої сталі та розраховані на найскладніші умови друку.

Спрощена система заповнення чорнила

Заповнення чорнила і розчинника не відкриваючи корпус. Великий 950 мл картридж чорнила і розчинника. Різний діаметр шийки картриджа запобігає помилкам під час заправляння розчинника і чорнила.

Зв'язок та керування пристроєм

Системи CodeConnect™ мають вбудований USB, RS232, кілька програмованих входів і виходів і додатковий зв'язок Ethernet для під'єднання до мережі, що дає змогу інтегрувати їх у будь-який застосунок.

Просте обслуговування фільтрів

Система автоматичного контролю та спрощеної заміни фільтрів. Швидкозмінні фільтри зі збільшеним терміном служби працюють до 8000 годин – 12 місяців.

Гарантія та підтримка

Максимальний час безвідмовної роботи понад 40 000 годин надається дворічна гарантія від виробника та додатково планове обслуговування на один рік.

Новинний блог

Інформація про роботу, останні оновлення та новинки від компанії bestCode.

Маркировка паллет и поддонов, чем лучше наносить в Украине

Основні проблеми при маркуванні палет з вантажем

Leave review
Современная упаковка товаров и продукции предусматривает несколько уровней:...
Read More
Каплеструйная маркировка как метод избежания деффектов на гибкой упаковке

Як уникнути дефектів друку на гнучкій упаковці

Leave review
Гибкая упаковка - один из наиболее распространенных упаковочных материалов,...
Read More
Методы и оборудование для нанесения маркировки и штрих-кодов на пищевую продукцию

Яка інформація на етикетці харчового продукту є обов'язковою

Leave review
Маркіратор для харчових продуктів є найважливішим елементом будь-якої вироб...
Read More
Штриховое кодирование и маркировка товаров в Украине, технологии

Кодування та маркування: технології, що «рятують» харчові та фармацевтичні бренди

Leave review
Для компаний, производящих строго регулируемые товары, в том числе продукты...
Read More

Цікавлять макіратори,

але потрібна консультація?

Залишіть свій контактний телефон і наш менеджер передзвонить Вам, проконсультує, допоможе підібрати оптимальне рішення з обладнання.