Маркираторы BestCode

Як уникнути дефектів друку на гнучкій упаковці

Гнучке пакування - один із найпоширеніших пакувальних матеріалів, що використовуються сьогодні. Завдяки цьому продукти залишаються свіжими і добре видно на полиці. Однак на ній може бути складно друкувати в певних умовах, навіть якщо використовувати дорогий промисловий маркувальник, вартість якого є доволі суттєвою.


Чому ж такий тип упаковки може стати "проблемним" для виробника, який використовує обладнання для друку від відомих брендів, зокрема - від компанії BestCode Україна? Для початку варто розглянути саму упаковку, її переваги та недоліки.


Особливості гнучкого пакування

Гнучка упаковка - один з найпоширеніших і найкорисніших пакувальних матеріалів на ринку сьогодні. Зазвичай використовується для зберігання харчових продуктів, як-от печиво, чіпси, горіхи та інші товари харчування, подібна тара забезпечує легкий і економічний захист вмісту.


При використанні в якості первинної упаковки гнучкі матеріали також пропонують компаніям можливість привернути увагу покупців, оскільки вся поверхня може бути покрита привабливим малюнком. Ці очевидні переваги призвели до того, що гнучке паковання стало другим за величиною сегментом на ринку паковання в США, наприклад, згенерувавши 31,8 мільярда доларів тільки у 2018 році.


Проте, незважаючи на широке використання, цей матеріал не позбавлений проблем. Особливо в ситуаціях, коли вам необхідно маркувальник купити відповідного типу для нанесення необхідних дистриб'ютором маркування і кодів.


Канали збуту часто вимагають від виробника такі дані, як:

  • дати закінчення терміну придатності;

  • коди партій;

  • штрих-коди.

Це необхідно, щоб забезпечити відстежуваність, інформувати клієнтів і полегшити процес продажу. Нездатність розмістити це маркування в зручному для читання і придатному для машинного сканування вигляді може призвести до втрати продукції і великих штрафів з боку дистриб'юторів.


Чому вам варто купити маркіратор в Україні від компанії BestCode

Для того, щоб уникнути дефектів друку на гнучкому пакуванні, необхідно, насамперед, використовувати "правильне" обладнання для маркування. Донедавна термотрансферний друк (ТТП) був найпопулярнішим варіантом для кодування гнучкої упаковки. Він відрізняється високою швидкістю і довговічністю нанесених даних.


Однак у TTO є деякі недоліки, що усуваються за допомогою каплеструменевих принтерів BestCode, купити які можна і в Україні. Основна проблема термотрансферних принтерів полягає в тому, що якщо стрічка порветься, друк буде неможливий доти, доки не буде замінено стрічку.


Це може призвести до різкої зупинки виробництва, що коштуватиме вам часу та грошей. Іншою поширеною проблемою є те, що моделі подібних маркувальників погано працюють на холоді, оскільки стрічка не може досягти оптимальної температури плавлення.


Краплеструменевий маркувальник BestCode безперервного типу дії все частіше використовується для друку на гнучкій упаковці, оскільки він не стикається з цими проблемами. Принтер краплеструменевий має високу швидкість друку, аналогічну моделям ТТП, але може заповнюватися чорнилом під час роботи і має ширший діапазон робочих температур.


Час висихання залежить від використовуваних типів чорнила. На носіях, що друкуються в пакувальній машині, швидке висихання є обов'язковим через можливий контакт із роликами або направляючими після того, як зображення розміщено на носії, що використовується.

Крім того, необхідно правильно підібрати чорнило і використовувати необхідний натяг гнучкої упаковки для чіткого нанесення кодування.

Маркировка паллет и поддонов, чем лучше наносить в Украине

Основні проблеми при маркуванні палет з вантажем

Leave review
Современная упаковка товаров и продукции предусматривает несколько уровней: в реалии это похоже на конструкцию «матрешки». Товар находится в своей «ро...
Подробнее
Каплеструйная маркировка как метод избежания деффектов на гибкой упаковке

Як уникнути дефектів друку на гнучкій упаковці

Leave review
Гибкая упаковка - один из наиболее распространенных упаковочных материалов, используемых сегодня. Благодаря этому продукты остаются свежими и хорошо в...
Подробнее
Методы и оборудование для нанесения маркировки и штрих-кодов на пищевую продукцию

Яка інформація на етикетці харчового продукту є обов'язковою

Leave review
Маркіратор для харчових продуктів є найважливішим елементом будь-якої виробничої лінії на будь-якому підприємстві, зайнятому у сферах виробництва, пак...
Подробнее
Штриховое кодирование и маркировка товаров в Украине, технологии

Кодування та маркування: технології, що «рятують» харчові та фармацевтичні бренди

Leave review
Для компаний, производящих строго регулируемые товары, в том числе продукты питания, фармацевтику, товары для здоровья и красоты, кодирование и маркир...
Подробнее

Цікавлять макіратори, 

але потрібна консультація?

Залиште свій контактний телефон і наш менеджер зателефонує Вам, проконсультує, допоможе підібрати оптимальне рішення щодо обладнання.