Маркираторы BestCode

  • Головна
  • Блог
  • Новини
  • Кодування та маркування: технології, що «рятують» харчові та фармацевтичні бренди

Кодування та маркування: технології, що «рятують» харчові та фармацевтичні бренди

Харчова та фармацевтична галузі останніми місяцями були на "передовій" лінії через пандемію COVID-19, а ефективне кодування та маркування зіграли вирішальну роль у забезпеченні швидкого та безпечного виходу продуктів на ринок.


Яка ж ця роль, яку кодування і маркування відіграють у підтримці харчових і фармацевтичних компаній? Як краплеструменеві принтери для коду і маркування допомагають виробникам захищати свої бренди і своїх кінцевих споживачів, знижуючи ризик виходу контрафактної продукції на ринок?


Захист споживачів за допомогою кодування та маркування

Для компаній, що виробляють суворо регульовані товари, зокрема харчові продукти, фармацевтику, товари для здоров'я і краси, кодування і маркування первинної та вторинної упаковки відіграє вирішальну роль у забезпеченні безпеки споживачів і захисті бренду. Промислові каплеструменеві принтери в цій справі взяли безпосередню "участь".


Щоб зупинити недобросовісних виробників і продавців, захищаючи споживачів, країни в усьому світі запровадили нормативні акти та закони, покликані не допустити потрапляння незаконних, вкрадених або контрафактних товарів до ланцюжка поставок.


У фармацевтичній промисловості це також робиться для запобігання помилкам під час приймання ліків, забезпечення кращого управління запасами, допомоги у відкликанні продуктів і запобігання нестачі ліків, спричиненої невідповідними продуктами.


Як компанії, що пропонують краплеструменеві маркувальники, можуть допомогти виробникам

Ключовим моментом тут є консультація: постачальники рішень та їхні клієнти мають витратити час і ресурси, щоб зрозуміти, як нормативні акти впливають на них, яке рішення їм потрібне і як найкраще його реалізувати.


Наприклад, коли йдеться про відстеження продукції, який вид відстеження необхідний? Як довго потрібно відстежувати товар? Які краплеструменеві принтери для маркування продукції будуть найактуальнішими та найефективнішими? Наскільки довговічним має бути чорнило, щоб гарантувати безпечний продаж продуктів роздрібним торговцям та їхнім клієнтам із дотриманням усіх необхідних нормативних вимог.

Сучасний краплеструменевий принтер маркувальник є багато в чому універсальним рішенням для харчової галузі та фармацевтики. Якщо на продукти термін придатності рідко перевищує кілька місяців, то для деяких фармацевтичних продуктів коди часто мають діяти від 4 до 6 років.


Фармацевтичні продукти проходять через кілька рук, і їх необхідно контролювати протягом усього життєвого циклу, щоб гарантувати безпеку споживачів. Саме тому промисловий каплеструменевий принтер став для багатьох компаній справжнім "порятунком" у плані контролю над продукцією.

Маркувальник краплеструменевий при цьому має відповідати суворим стандартам, що пред'являються до продукції. Тут дуже важливими є виробничі процеси та вимоги до зберігання - чорнило на маркуванні повинно витримувати нагрівання в рамках виробничого процесу або, як у випадку з деякими вакцинами проти COVID-19, витримувати зберігання при дуже низьких температурах.

Маркировка паллет и поддонов, чем лучше наносить в Украине

Основні проблеми при маркуванні палет з вантажем

Leave review
Современная упаковка товаров и продукции предусматривает несколько уровней: в реалии это похоже на конструкцию «матрешки». Товар находится в своей «ро...
Подробнее
Каплеструйная маркировка как метод избежания деффектов на гибкой упаковке

Як уникнути дефектів друку на гнучкій упаковці

Leave review
Гибкая упаковка - один из наиболее распространенных упаковочных материалов, используемых сегодня. Благодаря этому продукты остаются свежими и хорошо в...
Подробнее
Методы и оборудование для нанесения маркировки и штрих-кодов на пищевую продукцию

Яка інформація на етикетці харчового продукту є обов'язковою

Leave review
Маркіратор для харчових продуктів є найважливішим елементом будь-якої виробничої лінії на будь-якому підприємстві, зайнятому у сферах виробництва, пак...
Подробнее
Штриховое кодирование и маркировка товаров в Украине, технологии

Кодування та маркування: технології, що «рятують» харчові та фармацевтичні бренди

Leave review
Для компаний, производящих строго регулируемые товары, в том числе продукты питания, фармацевтику, товары для здоровья и красоты, кодирование и маркир...
Подробнее

Цікавлять макіратори, 

але потрібна консультація?

Залиште свій контактний телефон і наш менеджер зателефонує Вам, проконсультує, допоможе підібрати оптимальне рішення щодо обладнання.