Маркираторы BestCode

Яка інформація на етикетці харчового продукту є обов'язковою

Маркіратор для харчових продуктів є найважливішим елементом будь-якої виробничої лінії на будь-якому підприємстві, яке зайняте у сферах виробництва, пакування та продажу продукції. Без наявності маркування будь-який продукт харчування не має права перебувати на полиці магазину.


Яку ж інформацію друкують маркувальники на етикетці продукту? Що з цього є суворо обов'язковим, даючи змогу покупцеві та продавцеві отримувати і, відповідно, надавати необхідні дані про харчові продукти? Чому настільки важлива етикетка та її вміст?


Етикетки на харчових продуктах важливі для визначення того, що являє собою їжа, яку ви купуєте, що конкретно в ній міститься і як вона вписується в обраний вами раціон харчування. У світовій практиці купити маркіратор необхідно для наявності на етикетці продукту п'яти обов'язкових компонентів:

Правильна назва

Етикетки продуктів харчування повинні ідентифікувати продукт за його загальною назвою, якщо така є. Якщо такої немає, може бути використано опис, який не вводить в оману покупця.

Чистий вміст упаковки

На етикетках харчових продуктів має бути зазначено вагу нетто продукту в упаковці в метричній системі. Ця вага не включає пакувальні матеріали або інші сторонні елементи упаковки.

Контактна інформація

На етикетках харчових продуктів повинні бути вказані ім'я та контактна інформація виробника, пакувальника або дистриб'ютора. Це дає змогу споживачам зв'язуватися з кимось конкретним, щоб поставити запитання або отримати коментарі щодо продуктів харчування.

Список інгредієнтів

Інгредієнти на етикетках харчових продуктів мають бути перераховані за їхніми загальними назвами та в порядку зменшення ваги. Згідно із Законом про захист споживачів харчових алергенів від 2004 року, продукти, що містять будь-який з восьми основних харчових алергенів, повинні чітко позначати свою присутність.

Інформація про харчову цінність продукту

Ці дані розміщуються в панелі "Харчова цінність" на етикетці продукту. Вони визначають такі елементи, як розмір порції, кількість порцій у контейнері, кількість поживних речовин, виявлених у значних кількостях, і процентне співвідношення денних значень поживних речовин.
Найкращі рішення від Bestcode

Якщо вам необхідний маркувальник промисловий, купити подібне обладнання найкраще від перевіреного виробника. Маркувальники краплеструменеві БестКод поєднують у собі високу швидкість друку і продуктивність, надаючи покупцям максимум інформації про продукт.


Сучасний струменевий принтер BestCode необхідний для комплектації виробничої лінії не тільки підприємств і виробництв харчової промисловості. Його можна використовувати, як маркувальник для косметики або медичних препаратів, а також інших сфер застосування.


Маркировка паллет и поддонов, чем лучше наносить в Украине

Основні проблеми при маркуванні палет з вантажем

Leave review
Современная упаковка товаров и продукции предусматривает несколько уровней: в реалии это похоже на конструкцию «матрешки». Товар находится в своей «ро...
Подробнее
Каплеструйная маркировка как метод избежания деффектов на гибкой упаковке

Як уникнути дефектів друку на гнучкій упаковці

Leave review
Гибкая упаковка - один из наиболее распространенных упаковочных материалов, используемых сегодня. Благодаря этому продукты остаются свежими и хорошо в...
Подробнее
Методы и оборудование для нанесения маркировки и штрих-кодов на пищевую продукцию

Яка інформація на етикетці харчового продукту є обов'язковою

Leave review
Маркіратор для харчових продуктів є найважливішим елементом будь-якої виробничої лінії на будь-якому підприємстві, зайнятому у сферах виробництва, пак...
Подробнее
Штриховое кодирование и маркировка товаров в Украине, технологии

Кодування та маркування: технології, що «рятують» харчові та фармацевтичні бренди

Leave review
Для компаний, производящих строго регулируемые товары, в том числе продукты питания, фармацевтику, товары для здоровья и красоты, кодирование и маркир...
Подробнее

Цікавлять макіратори, 

але потрібна консультація?

Залиште свій контактний телефон і наш менеджер зателефонує Вам, проконсультує, допоможе підібрати оптимальне рішення щодо обладнання.