Маркираторы BestCode

Технології BestCode

Користувальницький інтерфейс

Інтерфейс користувача системи BestCode розроблено для спрощення роботи. Великий кольоровий сенсорний дисплей з діагоналлю 10,4 дюйма дозволяє легко візуалізувати всю робочу інформацію. Робочі функції являють собою великі інтуїтивно зрозумілі кнопки з піктограмами, в яких повністю використовуються кольори індикаторів стану. Використання графіки та інтуїтивно зрозумілих процесів забезпечує однакову і легку взаємодію з користувачем, скорочуючи час навчання оператора.

TruPoint™ - найкраща якість друку CIJ

TruePoint™ забезпечує найкращу якість друку CIJ. Завдяки високошвидкісній обробці та спеціальному електронному обладнанню CIJ мільйони шаблонів крапель динамічно коригуються на льоту. У поєднанні з кількома інтелектуальними датчиками та інтелектуальним контролем краплини друку система відстежує швидкість падіння, тиск насоса, температуру чорнила і навколишнє середовище кілька разів на секунду, щоб забезпечити точне розміщення краплі.

Система зовнішньої подачі чорнила та розчинника

Можливість заповнювати маркіратор чорнилом і розчинниками, не відкриваючи корпус. Великі ємності для чорнила і розчинника збільшують період між дозаправленням рідини, зводячи до мінімуму взаємодію з користувачем. Ємності для рідин мають різний розмір, що унеможливлює ризик додавання розчинника або чорнила в неправильний резервуар. Чорнило витрачають без залишку, тому використовують кожну краплю у друці.

Різні режими швидкості друку

Fast - найкраща якість друку, низька швидкість (найкращий захист крапель). Faster - гарна якість друку, висока швидкість; знижений захист крапель, для забезпечення більш високої швидкості (компромісний). Fastest - найнижча якість друку, найвища швидкість; мінімальний захист крапель, для забезпечення найвищої швидкості друку. Ultra-fast - логіку захисту крапель змінено для того, щоб забезпечити таку саму якість друку, як у найшвидшому режимі, але зі швидкістю до 20% швидше.

SmartFilter ™ спрощує технічне обслуговування маркіратора

Intelligent SmartFilter ™ відстежує дату установки і стан фільтра, система попереджає про необхідність заміни фільтра. Швидкозмінні фільтри зі збільшеним терміном служби працюють до 10000 годин - 18 місяців. SmartFilters™ - прості швидкозмінні фільтри, які може змінити будь-який оператор.

Технологія CleanStart™

У друкарських голівках використовується від BestCode, а вбудований клапан забезпечує пряме впорскування розчинника для очищення сопла та ринви друкарської голівки. Компоненти друкарської голівки мають міцну конструкцію і можуть замінюватися протягом багатьох років безперервної роботи.

Система CodeConnect ™

Система управління маркувальниками BestCode мають вбудований USB, RS232, кілька програмованих входів і виходів і додатковий зв'язок Ethernet для під'єднання до мережі, що дає змогу інтегрувати їх у будь-який застосунок.

CodeProtect™ - гарантія на продукцію

Захист від непередбачуваних витрат на ремонт за допомогою вбудованих функцій прогнозованого обслуговування та ремонту. Гарантія виробника 2 роки. Час безперервної роботи понад 40 000 годин. Вбудоване планове обслуговування на 1 рік. Довічна підтримка програмного забезпечення та оновлення ввімкнені - підтримуйте актуальність програмного забезпечення системи кодування без додаткової оплати.

Автоматизація процедур, які забирають багато часу наприкінці робочого дня

Автоматизація процедур, що забирають багато часу наприкінці робочого дня Кнопка AutoOff™ Go Home автоматизує процедури ручного очищення шляхом автоматичного очищення друкарської голівки та вимкнення живлення системи, що унеможливлює щоденне очищення.

Система TempSense™ вентиляції

Комбінація електроніки, програмного забезпечення та механічної конструкції динамічно регулює температуру корпусу в екстремально низьких і високих температурах. Використовуючи системи автоматичного виявлення, регульовану швидкість вентилятора і високоефективний повітряний потік, TempSense™ забезпечує роботу рідинних систем у правильному діапазоні температур. Повітряні фільтри великого об'єму працюють 12 місяців між інтервалами обслуговування.

LargeVolume™ - ємності для чорнила та розчинника

Маркування навіть для великих обсягів виконується з мінімальним втручанням оператора. Ємності для чорнила та розчинника LargeVolume™ вміщують кілька літрів рідини для збільшення часу безперервної роботи. Резервуари для чорнила можуть працювати кілька місяців без перерви. Об'єм резервуара для розчинника може працювати понад 1000 годин між добавками.

Ступінь захисту IP65

Маркіратори BestCode мають суцільнометалевий корпус з нержавіючої сталі та відрізняються компактним та легким дизайном, що дозволяє економити простір. Міцний і високоточний захист дозволяє працювати в екстремальних вологих і сухих умовах. Маркіратори мають корпус зі ступенем захисту IP65, що дозволяє працювати в екстремальних умовах, у тому числі в умовах високої запиленості.

Високопродуктивна електроніка та ПЗ

В основі кожної системи BestCode лежить запатентована електроніка, платформа операційної системи для управління кількома технологіями друку. Системи мають високошвидкісне сучасне процесорне ядро з частотою 208 МГц, інтегроване в єдину електронну плату. Високопродуктивна електроніка та програмне забезпечення забезпечують багатозадачне середовище, що дає змогу виконувати кілька подій та операцій одночасно. Системи оснащені великою пам'яттю, зовнішнім USB-підключенням, Ethernet, RS232 і кількома входами / виходами.

EcoTec™ - система керування рідиною

В основі EcoTec ™ лежать запатентований контейнер для чорнила BestCode, насос зі скороченим циклом і конденсаторний блок з двома пастками, спеціально розроблений для CIJ Technology. Чорнильниця розрахована на весь термін служби системи, що виключає необхідність регулярної заміни. Насос зі скороченим циклом подовжує термін служби насоса і в поєднанні з TempSense ™ знижує робочу температуру рідини, що призводить до зниження швидкості випаровування. Конденсаторний агрегат з подвійною пасткою оснащений двома конденсатовідвідниками з прямим зливом для конденсації парів назад у придатну для використання рідину.

Шрифти Unicode

У принтерах BestCode використовуються багатонаціональні шрифти Unicode - понад 30 000 символів. У стандартній комплектації доступні різні розміри шрифту - 5, 7, 9, 12, 16, 20, 25, 32. Вбудований редактор шрифтів та інструменти для редагування шрифтів на ПК дають змогу створювати власні символи для маркування.

Вибір чорнила

Для використання з системами друку Series 8 було розроблено низку швидковисихаючих чорнил. Доступні чорнила включають чорнило на основі метилетилкетону, ацетону, етанолу та суміші ацетон / етанол. Доступні кілька кольорів і низка спеціальних рідин для унікальних застосувань.

Продукція BestCode

Цікавлять макіратори, 

але потрібна консультація?

Залиште свій контактний телефон і наш менеджер зателефонує Вам, проконсультує, допоможе підібрати оптимальне рішення щодо обладнання.